12413. 199. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 000 HUF
0 HUF
Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet 1882-1944. Gyoma, 1979, Corvina Kiadó. Vászon kötéses, védőborítóval (sarka sérült), illusztrált.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor