Books: History

Number of items: 41

12478.

1 000 HUF
12479.

Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról.

5 000 HUF
Makkai-Szász: Erdély története napjainkig I.-III. kötet. Bp., 1988 Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
12480.

4 000 HUF
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. Főszerkesztő: Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus. Kiadói díszkötésben, enyhén kopottas állapotban, képekkel illusztrálva.
12481.

4 000 HUF
12482.

4 000 HUF
12483.

1 600 HUF
Pálfy Ilona: A tatárok és a XII. századi Európa. A Bécsi Collegium Hungaricum füzetei II. Bp., 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, dedikált, pecséttel.
12484.

3 000 HUF
Zakharov A. és Arendt V.: Studia Levedica. Régészeti adatok a magyarság IX. századi történetéhez ( táblával és 27 szövegképpel. Bp., 1938, Magyar Történeti Múzeum. Kiadói papírkötésben, illusztrált, jó állapotban.
12485.

3 000 HUF
12486.

3 600 HUF
9,73
10,59
Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. Kiadói festett, aranyozott dombornyomásos egészvászon kötésben, hiányos, kopottas állapotban.
12487.

2 000 HUF
Corpus Juris Hungarici, seu decretum generale inclyti regni Hungariae, partiumque eidem annexarum. II. kötet Tomus II. continens decreta, constitutiones, et articulos... regum, ac … statuum & ordinum regni Hungariae partiumque eidem annexarum... Tyrnaviae [Nagyszombat], 1751. Typ. academicis soc. Jesu. 8, 426 p., 229 p. A fejezetek elején a magyar királyok rézmetszetű portréival díszítve. Korabeli, bordázott, aranyozott bőrkötésben, gerincén kis hibákkal
12488.

24 000 HUF
64,86
70,59
12489.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF