1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Hipper Sándor: A magyarországi munkások rokkant- és nyugdíjegyletének huszonöt éves története. 1893-1918.Bp. 1918. Pallas. Eredeti félvászon kötés, gerince sérült, állapota viseletes.