Books: Judaica Number of items: 16
734151
12555
199
Books: Judaica
Other collectibles
Magyarországi zsinagógák. Szerk. Gerő László. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben, illusztrált
3 000 HUF
746273
12556
199
Books: Judaica
Other collectibles
Szilágyi: Nevelés nemzeti forradalomra - Válogatott cikkek és és beszédek. Jabotinsky előszavával. Bp., 1939. A zsidó nemzet kiadása 64p.
4 000 HUF
781317
12557
199
Books: Judaica
Other collectibles
12 db századfordulós judaika imádságos könyv / 12 judaica prayer book
12 000 HUF
759067
12558
199
Books: Judaica
Other collectibles
Venetianer Lajos: A zsidóság eszméi és tanai
Ujpest, 1926. Izr. Közműv. Egy. 181 p.
Korabeli aranyozott egészvászon kötésben.
4 000 HUF
759142
12559
199
Books: Judaica
Other collectibles
Szentírás a család és az iskola részére. Fordította: Frenkel Bernát. (A héber Biblia magyar fordítása, E. M. Lilien és mások illusztrációival. IV. kötet. Wien, 1916. Szerzői Aranyozott, kissé megviselt félvászon kötésben
2 000 HUF
781330
12560
199
Books: Judaica
Other collectibles
Frenkel Bernát (szerk.): Szentírás a család és az iskola részére I. és III. kötetek Bp., é. n. Szerzői. Kopottas állapotban
2 000 HUF
759102
12561
199
Books: Judaica
Other collectibles
cca 1920 Imádságos könyvek Ros hásána és Jom kippur napi ünnepségekre 3 kötetben, jó állapotú egészvászon kötésekben
2 600 HUF
759134
12562
199
Books: Judaica
Other collectibles
Ünnepi imádságok magyar zsidók számára II. Engesztelő nap Bp., é.n. Schlesinger Egészvászon kötésben
1 200 HUF
510261
12563
199
Books: Judaica
Other collectibles
1 000 HUF
571137
12564
199
Books: Judaica
Other collectibles
Chajim Bloch: Kabbalistische Sagen. Leipzig, 1925, Asia Major. Reprint. Egészvászon kötésben /
Linen binding
1 000 HUF
571138
12565
199
Books: Judaica
Other collectibles
Naftali Kraus: Az ősi forrás. Bp., 1990, Fórum Rt. Kissé viseltes papírkötésben
571135
12566
199
Books: Judaica
Other collectibles
Hugo Bergmann: Jawne und Jerusalem. Gesammelte Aufsätze. Königstein, 1981, Jüdischer Verlag. Reprint, egészvászon kötésben /
Reprint, linen binding
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035