https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 127

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Emlékkönyv az Erdélyi Múzeum-Egyesület félszázados ünnepére, szerk: Erdélyi Pál. Kolozsvár, 1909-1942, Az Erdélyi Múzeum-Egyesület kiadása. Műbőr kötésben
12598.

Emlékkönyv az Erdélyi Múzeum-Egyesület félszázados ünnepére, szerk: Erdélyi Pál. Kolozsvár, 1909-1942, Az Erdélyi Múzeum-Egyesület kiadása. Műbőr kötésben

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyv tétel (9 db)-Váczy János: Gróf Ráday Gedeon összes művei; Négyesy László: Rádai Ráday Pál munkái; Kerényi Frigyes össze költeményei; Barcsay Ábrahám költeményei; Farkas Imre költeményei; Császár Elemér-Madarász Flóris(szerk.): Verseghy Ferencz kisebb költeményei. Erős Reneé: Versek; Kálmán Károly: Ossian költeményei; In memoriam Verseghy Ferenc: Emlékkönyv.
12599.

Vegyes könyv tétel (9 db)-Váczy János: Gróf Ráday Gedeon összes művei; Négyesy László: Rádai Ráday Pál munkái; Kerényi Frigyes össze költeményei; Barcsay Ábrahám költeményei; Farkas Imre költeményei; Császár Elemér-Madarász Flóris(szerk.): Verseghy Ferencz kisebb költeményei. Erős Reneé: Versek; Kálmán Károly: Ossian költeményei; In memoriam Verseghy Ferenc: Emlékkönyv.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0
Illik tudni. Modern kislexikon. Szerk.: Csánk Endre. Függelék: Dernői-Kocsis László: Kis sportlexikon. Bp., 1935, Rózsavölgyi és Társa, 285 l, 32 t. Kiadói vászonkötésben (gerincén apró hiba)
12600.

Illik tudni. Modern kislexikon. Szerk.: Csánk Endre.
Függelék: Dernői-Kocsis László: Kis sportlexikon. Bp., 1935, Rózsavölgyi és Társa, 285 l, 32 t. Kiadói vászonkötésben (gerincén apró hiba)

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Fabanay Balázs: Sermo panegyricus Francisci augusti caesaris ac regis natali. Pest, 1833 Landerer. 8p.
12601.

Fabanay Balázs: Sermo panegyricus Francisci augusti caesaris ac regis natali. Pest, 1833 Landerer. 8p.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Schleich, Carl Ludwig: Von der Seele. Essays. Berlin, 1919, S. Fischer. Kiadói keménykötésben, jó állapotú / Hardcover, good condition
12602.

Schleich, Carl Ludwig: Von der Seele. Essays. Berlin, 1919, S. Fischer. Kiadói keménykötésben, jó állapotú /
Hardcover, good condition

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 32. Jahrgang. Leipzig 1905. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. első lap kijár / Freemaison magazine in linen binding. 96p.
12603.

Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 32. Jahrgang. Leipzig 1905. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. első lap kijár /
Freemaison magazine in linen binding. 96p.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
B. Cramer: Latomia - Neue Zeitschrift für Freimaurerei. 16. Jahrgang Leipzig 1893. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat félvászon kötésben. / Freemaison magazine in half-linen binding 184p.
12604.

B. Cramer: Latomia - Neue Zeitschrift für Freimaurerei. 16. Jahrgang Leipzig 1893. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat félvászon kötésben. / Freemaison magazine in half-linen binding 184p.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és ipar-üzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kesőbbi félvászon kötésben. Kissé foltos (egy lapba szöveget nem érő belevágás)
12605.

Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és ipar-üzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kesőbbi félvászon kötésben. Kissé foltos (egy lapba szöveget nem érő belevágás)

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Number of bids:
0
A magyar filantrópia könyve. Szerk. Béry László. Bp., 1929, [Légrády Testvérek]. Kiadói aranyozott félvászon kötésben (gerinc sérült)
12606.

A magyar filantrópia könyve. Szerk. Béry László. Bp., 1929, [Légrády Testvérek]. Kiadói aranyozott félvászon kötésben (gerinc sérült)

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Kávási Klára (szerk.):Nemzeti Színház színházavató előadás 2002. március 15. - Madách Imre: Az ember tragédiája a Nemzeti Színházban (1883-2002). Bp., 2002. Dísztokban
12607.

Kávási Klára (szerk.):Nemzeti Színház színházavató előadás 2002. március 15. - Madách Imre: Az ember tragédiája a Nemzeti Színházban (1883-2002). Bp., 2002. Dísztokban

 
Sold
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
8
Földi Mihály: Kiáltás a válságból Uj polgárásg, uj theokrácia, harc a neobarbarizmus ellen Bp., é.n. Nyugat
12608.

Földi Mihály: Kiáltás a válságból Uj polgárásg, uj theokrácia, harc a neobarbarizmus ellen Bp., é.n. Nyugat

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Gellért Lajos: Levelek az én megholt édesanyámhoz. Bp. 1921. Weiss ny. 127 p. Az előszót Emőd Tamás, Sebestyén Károly és Kosztolányi Dezső írta. Kiadói félvászon kötésben. Számozott: 400/171. számú példány
12609.

Gellért Lajos: Levelek az én megholt édesanyámhoz. Bp. 1921. Weiss ny. 127 p. Az előszót Emőd Tamás, Sebestyén Károly és Kosztolányi Dezső írta.
Kiadói félvászon kötésben. Számozott: 400/171. számú példány

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment