12655. 199. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Cox György: A mythológia kézikönyve. Fordította és bővítette: Dr. Simonyi Zsigmond. Bp., 1877, Franklin-Társulat. Egészvászon kötés, gerince enyhén sérült, kissé kopottas állapot.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor