2 000 HUF
Fáy András: Mesék az életből. Elbeszélések. Bp., 1898, Singer és Wolfner Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon, festett kötésben, enyhén sérült gerinccel, festett lapszélekkel, belsejében Tormory Jenőnek címzett ajánlással Fáy László aláírásával.