1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Geissler, Horst Wolfram: Die Glasharmonika. Berlin, 1936, Deutsche Buch-Gemeinschaft. Sérült,aranyozott gerincű félbőr kötésben, belsejében ceruzás bejegyzéssel, pecséttel, illusztrációkkal.