1 000 HUF
Jósika Miklós, báró: Zrinyi Miklós a költő. A mai magyar nyelvre átdolgozott kiadás. (A Magyar Próza Mesterei. Szerk. Kállay Miklós) Bp., 1929, A Nemzeti Mult Irodalmi Bizottság megbízásából Fővárosi Könyvkiadó R.-T. Kiadói, aranyozott gerincű, egészvászon kötésben, jó állapotú