14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái I-VI. kötet. Hetedik bővített kiadás. Sajtó alá rendezte Bánóczi József. Budapest, 1893, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélekkel, szép állapotban.