12672. 199. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Könnye Nándor: Magyar-német és német-magyar zsebszótár. Bécs, 1911(?), Deubler József kiadványa. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor