12664. 199. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Mesél a vörös folyó. Vietnami mondák és legendák. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói, festett egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú (a kötés kissé kopottas)
Photo of the item taken by : tánczos_gábor