10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Mikszáth Kálmán: Pipacsok a búzában. Első kiadás!
Bp., 1890. Révai Testvérek kiadása
Kiadói, díszes, festett, dúsan aranyozott, a szerző arcképével is illusztrált, sötétbarna egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült, Aufrecht és Goldschmied kliséivel. néhány lap kijár egyébként szép példány.