1 000 HUF
Pancsatantra, azaz ötös könyv. Az életbölcsességek régi indiai tankönyve... Szanszkrit eredetiből ford. Schmidt József. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói félvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú (gerincen kis sérülés)