2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. Pesti Napló kiadás, Bp. 1910 Dúsan aranyozott dombornyomásos kiadói egészvászon kötésben.