12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Regény. Ford. György Aladár és Illésy Piroska. Második, egyedül jogositott kiadás. Kilenczvenhat képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1897, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, zöld, egészvászon sorozatkötésben, a gerinc alján lévő kopást leszámítva jó állapotú