Emlékkönyv az Erdélyi Múzeum-Egyesület félszázados ünnepére, szerk: Erdélyi Pál. Kolozsvár, 1909-1942, Az Erdélyi Múzeum-Egyesület kiadása. Műbőr kötésben
Vegyes könyv tétel (9 db)-Váczy János: Gróf Ráday Gedeon összes művei; Négyesy László: Rádai Ráday Pál munkái; Kerényi Frigyes össze költeményei; Barcsay Ábrahám költeményei; Farkas Imre költeményei; Császár Elemér-Madarász Flóris(szerk.): Verseghy Ferencz kisebb költeményei. Erős Reneé: Versek; Kálmán Károly: Ossian költeményei; In memoriam Verseghy Ferenc: Emlékkönyv.
Illik tudni. Modern kislexikon. Szerk.: Csánk Endre. Függelék: Dernői-Kocsis László: Kis sportlexikon. Bp., 1935, Rózsavölgyi és Társa, 285 l, 32 t. Kiadói vászonkötésben (gerincén apró hiba)
Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 32. Jahrgang. Leipzig 1905. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. első lap kijár / Freemaison magazine in linen binding. 96p.
B. Cramer: Latomia - Neue Zeitschrift für Freimaurerei. 16. Jahrgang Leipzig 1893. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat félvászon kötésben. / Freemaison magazine in half-linen binding 184p.
Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és ipar-üzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kesőbbi félvászon kötésben. Kissé foltos (egy lapba szöveget nem érő belevágás)
Kávási Klára (szerk.):Nemzeti Színház színházavató előadás 2002. március 15. - Madách Imre: Az ember tragédiája a Nemzeti Színházban (1883-2002). Bp., 2002. Dísztokban
Gellért Lajos: Levelek az én megholt édesanyámhoz. Bp. 1921. Weiss ny. 127 p. Az előszót Emőd Tamás, Sebestyén Károly és Kosztolányi Dezső írta. Kiadói félvászon kötésben. Számozott: 400/171. számú példány