Number of items: 127

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)
12658.

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre.
Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)

800 HUF
2,07
2,29

12659.

1 000 HUF
2,59
2,86

1907 Szanatorium Naptár kiadja a József kir. Herceg Szanatorium Dárdai Aladár könykötészetéből koszos egészvászon kötésben, gerincén hibákkal
12660.

2 000 HUF
5,18
5,71

1935/1. Vasárnapi Könyv - Hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek, Athenaeum Nyomda, Bp., kiadói vászonkötésben
12661.

800 HUF
2,07
2,29

Von der KLeinen für die Großen mit dreißig Zeichnungen von Nikel Oskar Fritz. München, Piper.
12662.

2 000 HUF
5,18
5,71

OMZSA Haggáda Bp., 1942 OMZSA - Reprint kiadás 1987!
12663.

2 000 HUF
5,18
5,71

Mesél a vörös folyó. Vietnami mondák és legendák. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói, festett egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú (a kötés kissé kopottas)
12664.

1 000 HUF
2,59
2,86

Pancsatantra, azaz ötös könyv. Az életbölcsességek régi indiai tankönyve... Szanszkrit eredetiből ford. Schmidt József. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói félvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú (gerincen kis sérülés)
12665.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vegyes mesekönyv tétel (5 db)-Tábori Piroska: Meseország; Kästner, Erich: Az emberke; Lesage: Gil Blas életet és kalandjai; Babay József: Furó Feri furulyája; Furfangos képeskönyv.
12666.

1 000 HUF
2,59
2,86

Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) I. Bd. A-Bl. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben, jó állapotban (gerincen szakadás) /  Paper binding, good condition (fault on spine)
12667.

Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) I. Bd. A-Bl. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben, jó állapotban (gerincen szakadás) /
Paper binding, good condition (fault on spine)

1 800 HUF
4,66
5,14

Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) VIII. Bd. O-Q. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben (gerincen kis szakadás) /  Paper binding (minor fault on spine)
12668.

Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) VIII. Bd. O-Q. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben (gerincen kis szakadás) /
Paper binding (minor fault on spine)

1 800 HUF
4,66
5,14

Gutenberg Nagy Lexikon I-II. Bp., 1931, A Nagy Lexikon Kiadóhivatala, Kiadói félbőr kötés, aranyozott gerinc, kopottas állapot.
12669.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF