Books: Science

Number of items: 33

12355.

12 000 HUF
31,83
34,29
Wach, Anton: Gemeinnütziger Baurathgeber bei allen arbeits- und Materialberechnungen im Baufache. Prag, 1874, F. Tempsky. Korabeli félvászon kötésben (gerincén sérült) / Half-linen binding, damaged on spine
12356.

Wach, Anton: Gemeinnütziger Baurathgeber bei allen arbeits- und Materialberechnungen im Baufache. Prag, 1874, F. Tempsky. Korabeli félvászon kötésben (gerincén sérült) /
Half-linen binding, damaged on spine

1 000 HUF
2,65
2,86
Könyves Tóth Mihály: Az alagutakról általában... három darab rajzlappal. Bp., 1875. Athenaeum. 54p
12357.

1 600 HUF
4,24
4,57
Entz Géza-Mágocsy-Dietz Sándor(szerk.): Az élők világa. Növény- és állatország I-II. Bp., Athenaeum. Félbőr kötésben, illusztrált, belsejében pecséttel, jó állapotban.
12358.

3 000 HUF
7,96
8,57
12359.

2 000 HUF
5,31
5,71
12360.

3 000 HUF
7,96
8,57
Wagner-Zellhoff: A bőrünkről van szó!. Közgazdaság mindenki számára. Bp. 1938. Grill Károly Könyvkiadó, vászon kötésben
12361.

1 000 HUF
2,65
2,86
12362.

1 600 HUF
4,24
4,57
Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Előszó: Broca Pál. Ford. Pethő Gyula és Török Aurél. Bp. 1881. Magyar Természettud. Társ. XXXII, 768p. Kötés elvált, rosz állapotban
12363.

Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Előszó: Broca Pál. Ford. Pethő Gyula és Török Aurél.
Bp. 1881. Magyar Természettud. Társ. XXXII, 768p. Kötés elvált, rosz állapotban

2 000 HUF
5,31
5,71
A műveltség könyvtára - Az ember I.-II. kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban
12364.

5 500 HUF
14,59
15,71
Czirer László, Dr.: A műtéti javalatok. 4 táblázattal. Bp., 1939, A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat megbízásából az Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú
12365.

1 000 HUF
2,65
2,86
Hári Pál, Dr.: Élet- és kórvegytan. Negyedik javított és bővített kiadás. Bp., 1929, A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat megbízásából az Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú (kötés kopottas, a szövegben ceruzás bejegyzések)
12366.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF