1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Flammarion, Camille: A világ vége. Ford. Kenedi Géza. Hetedik kiadás. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Az eredeti borító megtartásával egészvászon kötésben, gazdagon illusztrált, közepes állapotú (gerincen kis sérülés)