1 000 HUF
Hári Pál, Dr.: Élet- és kórvegytan. Negyedik javított és bővített kiadás. Bp., 1929, A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat megbízásából az Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú (kötés kopottas, a szövegben ceruzás bejegyzések)