Books: Travelling, cities

Number of items: 28

Bokor Imre: München és Bajorország Bp. 1933. Magyar Goethe Társaság. 293p. 2 térk. mell. Gazdag képanyaggal. Kiadói, rajzos papírkötésben
12430.

Bokor Imre: München és Bajorország
Bp. 1933. Magyar Goethe Társaság. 293p. 2 térk. mell. Gazdag képanyaggal. Kiadói, rajzos papírkötésben

2 000 HUF
Baedeker, Karl: Deutschland in einem Bande. Handbuch für Reisende. Mit 19 Karten und 64 Plänen. Leipzig, 1906, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, térképmellékletekkel, festett lapszélekkel, jó állapotban.
12431.

3 000 HUF
12432.

6 000 HUF
Dr. Kúnos Ignácz: Anatóliai képek. Bp., 1891, Szépirodalmi Könyvtár Kiadóhivatala. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
12433.

2 400 HUF
Kogutowicz Károly, dr.: Dunántúl és Kisalföld írásban és képben. Első kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete. 6db térképmelléklettel (ebből 3db színes, kihajtható, az I. hiányzik), 1db kihajtható táblával, 38 táblával, számos szövegközti illusztrációval és térképpel. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú
12434.

4 000 HUF
Barátosi Balogh Benedek: Dai Nippon Kelet csodái. Második kiadás, 103 képpel. Bp., 1906, Korvin. Szövegközti képekkel illusztrálva. Aranyozott, kiadói dombornyomásos egészvászon kötésben, belsejében a kötésnél szakadt.
12435.

3 000 HUF
Nagy Miklós: Magyarország Képekben I. Honismertető album. Pest 1870. Heckenast Gusztáv Reprint! Műanyag védőborítóval
12436.

2 200 HUF
5,95
6,47
12437.

20 000 HUF
54,05
58,82
12438.

24 000 HUF
64,86
70,59
12439.

14 000 HUF
37,84
41,18
Sulkowsky Zoltán: Motorral a föld körül. 170.000 km. az öt világrész 68 országán keresztül. Dr. Baktay Ervin előszavával. Budapest, 1937. Szerző – Athenaeum 319p. + 24 tábla. Bartha Tibor (Bartha Gyula fia) által aláírt példány. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
12440.

Sulkowsky Zoltán: Motorral a föld körül. 170.000 km. az öt világrész 68 országán keresztül. Dr. Baktay Ervin előszavával.
Budapest, 1937. Szerző – Athenaeum 319p. + 24 tábla.
Bartha Tibor (Bartha Gyula fia) által aláírt példány. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

4 000 HUF
Amundsen, Roald és Ellsworth, Lincoln Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő egyetemi ny. r. tanár. Bp., 1926 Pantheon. Egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban
12441.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF