3 000 HUF
Barátosi Balogh Benedek: Dai Nippon Kelet csodái. Második kiadás, 103 képpel. Bp., 1906, Korvin. Szövegközti képekkel illusztrálva. Aranyozott, kiadói dombornyomásos egészvászon kötésben, belsejében a kötésnél szakadt.