10113. 199. Closed Online auction Paintings and graphics
7 500 HUF 19,43 EUR, 21,43 USD
0 HUF
Révész Antal (1931-): Dunai kikötő. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 61x45 cm.
Photo of the item taken by : vörös_iván