12340. 199. Closed Online auction Printed Materials
4 000 HUF
0 HUF
Herczeg Ferenc(szerk.): Új idők, Szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap I-II. Bp., 1907, Singer és Wolfner. Aranyozott, kiadói egészvászon kötés, illusztrált, jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván