12342. 199. Closed Online auction Printed Materials
2 400 HUF
0 HUF
Turistaság és alpinizmus. Szerk. Dr. Vigyázó János. V. évfolyam, 1914-15. Bp., 1914-15, Ifj. Kellner Ernő Könyvnyomdája. Egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban, belsejében pecséttel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor