Number of items: 119

Zrínyi Miklós munkái. Első, a szerző kiadatlan prózai műveivel kiegészített kiadás. Kazinczy Gábor és Toldy Ferenc. <br/>Pest, 1853. Emich. A címlapon fametszetű látképpel (Csáktornya) és Zrínyi rézmetszetű képével 420 + 312 hasáb. Korabeli félvászon kötésben
12638.

12 000 HUF
31,58
34,29
12639.

8 000 HUF
21,05
22,86
Jókai Mór: Árnyképek - Novellák! I-II. kötet (egy kötetbe kötve). Első kiadás! Arany János fiatalon elhalt Juliska lányának saját kezű tulajdonosi névbeírásával! Pest, 1856. Emich Gusztáv. 199 l. 175 l; Korabeli félvászon-kötésben.
12640.

14 000 HUF
36,84
40,00
Szekfű Gyula (szerk.): Mi a magyar? Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság. Fotókkal illusztrált, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12641.

3 000 HUF
7,89
8,57
Kosztolányi Dezső novellái, Első kiadás! Bp., 1918. Pallas. Néhány lap foltos
12642.

1 200 HUF
3,16
3,43
12643.

7 000 HUF
18,42
20,00
A bűvészmutatvány vagy a nagy ezermester - Válogatott tárháza a legügyesebb és legérdekesebb bűvészmutatványoknak, melyeket bárki könnyen elsajátíthat Bp., é.n. Bálint Lajos 46p.
12644.

3 600 HUF
9,47
10,29
Ardos Frigyes: Kézügyességi segédmunkálatok. Budapest 1911. Révai és Salamon. Viseltes állapotban
12645.

1 000 HUF
2,63
2,86
Arany gondolatok. A mostani szabad gondolkozásnak módja ellen. Németből szabadon fordította Bielek László. Bétsben, 1800-ban, Schuender Károly János. Aranyozott egészbőr kötés, gerince erősen kopott,sérült, színezett lapszélek, jó állapotban.
12646.

7 000 HUF
18,42
20,00
Illyés Gyula: Külön világban Bp., 1939. Cserépfalvi. 113p. Első kiadás! Aláírt példány. Enyhén sérült, kiadói papírborítóban.
12647.

3 200 HUF
8,42
9,14
Weöres Sándor: Tűzkút. Párizs, 1964, Magyar Műhely, A Hollandiai Értelmiségi Kör támogatásával. A fedőlap Babócsay Lajos munkája. Kiadói papírkötés, szakadt állapotban.
12648.

2 000 HUF
5,26
5,71
Busch Vilmos: Tréfás terefere. Mulatságos apró történetek gyűjteménye képekben. Magyarul: Rudnyánszky Gyula. Bp., 1909, Rozsnyai Károly. Illusztrált, kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, erősen kopottas állapot.
12649.

3 000 HUF
7,89
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF