Books: Religion

Number of items: 29

12494.

12 000 HUF
31,58
34,29
Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Budapest, 1899. Bucsánszky, ellegzetes ,,Szlovák Biblia" kötésben: bordázott egészbor, díszes rézborítású kötéstáblákkal, hiányos csatokkal 1246p. Hozzákötve: Modlitby Nábozné...  110p / Slovakian Bible in nice copper-leather binding
12495.

8 000 HUF
21,05
22,86
12496.

19 000 HUF
50,00
54,29
12497.

1 200 HUF
3,16
3,43
Radó Polikárp (szerk.): Az egyház szentjei. Bp., 1940, Palladis R. T. Kiadása. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, jó állapotban.
12498.

3 000 HUF
7,89
8,57
Szűz Mária hóráskönyv hasonmás kiadás. Bp., 1978. Helikon Kisérő tanulmánnyal védőtokban. Jó állapotban
12499.

2 000 HUF
5,26
5,71
12500.

2 400 HUF
6,32
6,86
12501.

40 000 HUF
105,26
114,29
12502.

7 000 HUF
18,42
20,00
Bod Péter: Smirnai Szent Polikárpus, Avagy, Sok keserves háborúságok között magok Hivataljokat Keresztyéni Szorgalmatossággal Kegyesen viselö erdélyi réformátus püspököknek historiájok <br/>Nagyenyed, 1766. Kiss ny. 22+216+4p. Első kiadás. A kötet 26 erdélyi református püspök életrajzát tartalmazza. Bordázott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. (egy lapból, szöveget nem érintő kis hiány, foltos)
12503.

20 000 HUF
52,63
57,14
Fábián József: Prédikátori tárház vagy ollyan gyűjtemény, mellyben a&#039; prédikátori hivatalra tartozó szükséges dolgok Veszprém, 1805 Számmer Mihály. Megviselt korabeli félbőr kötésben. Ritka!
12504.

Fábián József: Prédikátori tárház vagy ollyan gyűjtemény, mellyben a' prédikátori hivatalra tartozó szükséges dolgok Veszprém, 1805 Számmer Mihály. Megviselt korabeli félbőr kötésben. Ritka!

5 000 HUF
13,16
14,29
Vasárnapi szent igék Mellyeket Tisztelendö Tsupik Nep.: János ur -az Isteni Tudománynak Tanitója, a Tsászári, Királyi Udvarnak Lelki OKtatója mondott. Most pedig Méltóságos született Gróf Batthyáni Ignátz Úr Ő Excellentziája, az Erdélyi Nagy Fejedelemség püspöke Magyarra fordíttatott. II. Rész. Kolozsváratt. Nyomtattatott a&#039; Püspöki Betükkel, 1791.
12505.

24 000 HUF
63,16
68,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF