Books: Travelling, cities

Number of items: 17

12409.

24 000 HUF
63,16
68,57
Az utas könyve. Keletmagyarország, Északerdély. <br/>Magyar utazási kézikönyv és útmutató. Városok, gyögyfürdők, üdülő- és nyaralóhelyek, egészségügyi, sport és turisztikai intézmények részletes ismertetője. Szerkeszti: Kaffka Károly. Bp., 1941. Orsz. Magyar Vendégforgalmi Szövetség. Térképmelléklettel. Borítón kis folt egyébként szép álapotban
12410.

3 400 HUF
8,95
9,71
A. E. Johann: 40.000 kilométer az ismeretlen Ázsián keresztül. Fordította Benedek Marcellné. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., Dante. Képekkel illusztrált, újrakötött vászon kötés az eredeti címlappal díszítve, jó állapotban.
12411.

1 600 HUF
4,21
4,57
Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban /  &lt;br/&gt;Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition
12412.

Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban / <br/>Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition

6 000 HUF
15,79
17,14
12413.

6 000 HUF
15,79
17,14
Erdélyi városképek - Kolozsvár, Enyed, Nagyvárad, Marosvásárhely, Brassó Bp., 1934 Révai. Festett halinakötésben, jó állapotban
12414.

2 000 HUF
5,26
5,71
Kogutowicz Károly, dr.: Dunántúl és Kisalföld írásban és képben. Első kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete. 6db térképmelléklettel (ebből 3db színes, kihajtható, az I. hiányzik), 1db kihajtható táblával, 38 táblával, számos szövegközti illusztrációval és térképpel. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú
12415.

4 000 HUF
10,53
11,43
12416.

1 000 HUF
2,63
2,86
12417.

2 000 HUF
5,26
5,71
12418.

13 000 HUF
34,21
37,14
12419.

1 000 HUF
2,63
2,86
3 db kiadvány-Francsics Ferenc: A pápai Öreghegy története. Pápa, 2008; Váminé Molnár Emma (szerk.): Mesél a városunk. Pápa, 2011; H. Szabó Lajos: Pápa város jeles díszpolgárai a 19. században. Pápa, 1998.
12420.

1 000 HUF
2,63
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF