Number of items: 117

6 személyes modern porcelán kávéskészlet eredeti dobozában / <br/>Chinaware coffee-set
11229.

2 600 HUF
6,84
7,43
Kalapos hölgy agárral, német art-deco figura, kézzel festett, jelzett, m:17 cm &lt;br/&gt;
11230.

Kalapos hölgy agárral, német art-deco figura, kézzel festett, jelzett, m:17 cm <br/>

8 000 HUF
21,05
22,86
Német, oroszlán pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm, h:19 cm &lt;br/&gt;
11231.

Német, oroszlán pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm, h:19 cm <br/>

5 000 HUF
13,16
14,29
XIX. sz közepe: Hibátlan és komplett festett és aranyozott  porcelán teáskészlet /  &lt;br/&gt;XIXth century vintage chinaware tea set of 6. &lt;br/&gt;
11232.

XIX. sz közepe: Hibátlan és komplett festett és aranyozott porcelán teáskészlet / <br/>XIXth century vintage chinaware tea set of 6. <br/>

7 000 HUF
18,42
20,00
Kínai leveses tál és hozzávaló kanál, jelzett, hibátlan, d:11 cm
11233.

1 000 HUF
2,63
2,86
Vegyes porcelán tétel(7 db): 2 db virágmintás kávés csésze a hozzá tartozó 2 db tálkával, tejkiöntő, bonbonier, bögre
11234.

1 000 HUF
2,63
2,86
Kínai mintájú porcelán tányér, hibátlan, jelzett, d: 26 cm
11235.

1 000 HUF
2,63
2,86
MS holland porcelán malom, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:28 cm
11236.

3 000 HUF
7,89
8,57
Lovat ábrázoló üveg hamutartó / Glass ashthray with horse 11 cm
11237.

1 200 HUF
3,16
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF