Foreign language books

Number of items: 24

Das Kränzchen - Illustrierte Mädchen Zeitung egész évfolyam festett egészvászon kötésben / full year in linen binding
12607.

2 000 HUF
5,26
5,71
Daumier und die Ehe, und die Justiz, und das Theater, und der Krieg lithográfiák 4 klf témában 4 kötet / lithographies in 4 topics Leipzig, 1925. Paul List Verlag
12608.

4 800 HUF
12,63
13,71
12609.

3 000 HUF
7,89
8,57
Dr. Bruno Meyer: Weibliche Schönheit. Darstellung des Nackten in Malerei und Photographie. (A női szépség. A meztelenség ábrázolása a festészetben és fényképészetben.) 3. Auflage (3. kiadás). 250 Malerischen Aktstudien in Farbendruck (250 festői aktot ábrázoló művészi alkotás színes nyomtatásban). Stuttgart, 1905, Verlag für Kunst und Schönheit. Képekkel illusztrált, jrakötött egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12610.

9 500 HUF
27,14
Meyers Konversations-Lexikon. Eine Enciklopädie des allgemeinen Wissens. Vierte, gänzlich umgearbeitete Auflage. Mit geographischen Karten, naturwissenschaftlichen und techmologischen Abbildungen. Sechzehnter Band. Mit 42 Illustrationsbeilagen und 202 Abbildungen im Text. Leipzig/Wien, 1890, Verlag des Bibliographischen Instituts. Kiadói félbőr kötésben, bordázott, aranyozott gerinccel, jó állapotban.
12611.

1 000 HUF
2,63
2,86
12612.

4 000 HUF
10,53
11,43
12613.

18 000 HUF
47,37
51,43
12614.

2 000 HUF
5,26
5,71
Chappuis, Jean (S.J.): Panis quotidianus animae, sive meditationes in singulos anni dies. 3. band. (utolsó lap hiányzik / last page missing) Wien. 1738. Maria Theresia Voigt. Kissé megviselt bőrkötésben
12615.

2 200 HUF
5,79
6,29
12616.

9 000 HUF
23,68
25,71
Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) VIII. Bd. O-Q. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben (gerincen kis szakadás) /  <br/>Paper binding (minor fault on spine)
12617.

1 800 HUF
4,74
5,14
Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) I. Bd. A-Bl. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben, jó állapotban (gerincen szakadás) /  &lt;br/&gt;Paper binding, good condition (fault on spine)
12618.

Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) I. Bd. A-Bl. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben, jó állapotban (gerincen szakadás) / <br/>Paper binding, good condition (fault on spine)

1 800 HUF
4,74
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF