Number of items: 212

Gádor Emil (1911-): Balaton part. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 68×79 cm
10048.

28 000 HUF
73,68
80,00
Gábor jelzéssel: Figyelők. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×18 cm
10049.

2 000 HUF
5,26
5,71
Gábor jelzéssel: Marsem nő a kocsmában. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×18 cm
10050.

2 000 HUF
5,26
5,71
10051.

1 000 HUF
2,63
2,86
Glotz jelzéssel: Búslakodó lány. Olaj, vászon, lekopott festékkel, antik keretben 35×24 cm
10052.

6 000 HUF
15,79
17,14
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kőfejtők 1945. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×20 cm
10053.

26 000 HUF
68,42
74,29
Győri Zsolt (1968-): Kert. Olaj, karton, hátul jelzett (Gozo), 15×21 cm
10054.

6 000 HUF
15,79
17,14
Halasi Horváth István (1904-1994): Vihar a tó parton. Pasztell, karton, jelzett, üvegezett antik keretben 29×45 cm
10055.

18 000 HUF
47,37
51,43
Hincz jelzéssel: Férfi fej. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 32×21 cm
10056.

38 000 HUF
100,00
108,57
Hincz jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 41×29 cm
10057.

38 000 HUF
100,00
108,57
Joachim Gast jelzéssel: 8 db számozott nyomat épületekről, 28×21 cm
10058.

2 000 HUF
5,26
5,71
Johd jelzéssel: Templom a patak parton. Olaj, farost, keretben, 60×80 cm
10059.

5 000 HUF
13,16
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF