6 000 HUF
Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharcz története I-II. kötet. A képek legnagyobb része gróf Kreith Béla 1848-49-iki orsz. ereklyemúzeumából való. Bp., Lampel Róbert. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.