Number of items: 115

12742.

2 000 HUF
5,18
5,71

Ribbeck Ottó: A római költészet története I. Bp., 1891. MTA. Aranyozott egészvászon kötésben
12743.

1 000 HUF
2,59
2,86

Hatalmas, nagyrészt régi könyv tétel, 50 db feletti, sok jó kiadással, érdemes megnázni
12744.

1 000 HUF
2,59
2,86
14

Benkő Imre: Arany János tanársága Nagy-Kőrösön. Nagykőrös, 1897 Szerzői. Szétvált papírkötésben, egy fényképpel
12745.

1 000 HUF
2,59
2,86

Emlékfüzet Arany János születésének századik évfordulójára 1817-1917. Debrecen, 1917. Csokonai kör. Szél Kálmán, Arany vejének tulajdonosi névbeírásával 82p.
12746.

2 000 HUF
5,18
5,71

Doboznyi régi könyv: érdemes megnézni, főként szépirodalom, több háború előtti, századfordulós könyvvel.
12747.

1 000 HUF
2,59
2,86

Győrffy János (szerk.): Új magyar köszöntő. Családi ünnepségek alkalmára való köszöntések. Bp., 1904, Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapot.
12748.

1 200 HUF
3,11
3,43

12749.

3 000 HUF
7,77
8,57

Új idők lexikona I. és III. kötet. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12750.

800 HUF
2,07
2,29

A Pallas Nagy Lexikona VI., VII., XIII. kötet. Bp., 1896, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói félbőr kötés, gerincnél kopott, festett lapszélek, kopottas állapot.
12751.

2 200 HUF
5,70
6,29

5 db könyv-Erdélyi László: Az elszemélytelenedett bűn, A bűn álarcai. Bp. 1987, Adventista Egyház;Nino Musio-Andrej Pauliny: Don Bosco élete-a gyerekek barátja. Fordította: Tury Lajos. Bp., Ecclesia; Lic. Theol. R. Pfenningsdorf: Krisztus a modern szellemi életben. Fordította: Hajts Bálint ev. lelkészv. Bp., 1913, Luther Társaság; K.K. Platonov: A vallás lélektana. Bp., 1968, Kossuth; Dr. Tordai György: Az 1848-as márciusi ifjak az egyházról és a vallásról.
12752.

5 db könyv-Erdélyi László: Az elszemélytelenedett bűn, A bűn álarcai. Bp. 1987, Adventista Egyház;Nino Musio-Andrej Pauliny: Don Bosco élete-a gyerekek barátja. Fordította: Tury Lajos. Bp., Ecclesia; Lic. Theol. R. Pfenningsdorf: Krisztus a modern szellemi életben. Fordította: Hajts Bálint ev. lelkészv. Bp., 1913, Luther Társaság; K.K. Platonov: A vallás lélektana. Bp., 1968, Kossuth; Dr. Tordai G...

1 000 HUF
2,59
2,86

12753.

2 200 HUF
5,70
6,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF