Books: Other rarities Number of items: 115
353987
12742
205
Other collectibles
2 000 HUF
828084
12743
205
Other collectibles
Ribbeck Ottó: A római költészet története I. Bp., 1891. MTA. Aranyozott egészvászon kötésben
1 000 HUF
828074
12744
205
Other collectibles
Hatalmas, nagyrészt régi könyv tétel, 50 db feletti, sok jó kiadással, érdemes megnázni
1 000 HUF
825206
12745
205
Other collectibles
Benkő Imre: Arany János tanársága Nagy-Kőrösön. Nagykőrös, 1897 Szerzői. Szétvált papírkötésben, egy fényképpel
1 000 HUF
825212
12746
205
Other collectibles
Emlékfüzet Arany János születésének századik évfordulójára 1817-1917. Debrecen, 1917. Csokonai kör. Szél Kálmán, Arany vejének tulajdonosi névbeírásával 82p.
2 000 HUF
827722
12747
205
Other collectibles
Doboznyi régi könyv: érdemes megnézni, főként szépirodalom, több háború előtti, századfordulós könyvvel.
1 000 HUF
827766
12748
205
Other collectibles
Győrffy János (szerk.): Új magyar köszöntő. Családi ünnepségek alkalmára való köszöntések. Bp., 1904, Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapot.
1 200 HUF
827795
12749
205
Other collectibles
3 000 HUF
826451
12750
205
Other collectibles
Új idők lexikona I. és III. kötet. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
826572
12751
205
2200
Other collectibles
A Pallas Nagy Lexikona VI., VII., XIII. kötet. Bp., 1896, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói félbőr kötés, gerincnél kopott, festett lapszélek, kopottas állapot.
2 200 HUF
825649
12752
205
Other collectibles
5 db könyv-Erdélyi László: Az elszemélytelenedett bűn, A bűn álarcai. Bp. 1987, Adventista Egyház;Nino Musio-Andrej Pauliny: Don Bosco élete-a gyerekek barátja. Fordította: Tury Lajos. Bp., Ecclesia; Lic. Theol. R. Pfenningsdorf: Krisztus a modern szellemi életben. Fordította: Hajts Bálint ev. lelkészv. Bp., 1913, Luther Társaság; K.K. Platonov: A vallás lélektana. Bp., 1968, Kossuth; Dr. Tordai G...
1 000 HUF
824683
12753
205
2200
Other collectibles
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035