12664. 205. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
0 HUF
Méhner Vilmos (szerk.): Hatszáz magyar nemzeti dal Bp., 1881. Méhner. Aranyozott, festett, címeres egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Nagyon szép állapotban
Photo of the item taken by : deák_fruzsina