10 000 HUF
Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Harmadik egyedül jogosított képes kiadás. Bp., 1898, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festés kissé kopottas, egyébként jó állapotban.