5 000 HUF
Verne Gyula: Utazás a tenger alatt. Francziából átdolgozta Szász Károly. Harmadik, egyedül jogosított kiadás. Százhét képpel. Bp., 1898, Franklin-Társulat. Illusztrált, aranyozott, festett kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.