800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Vegyes könyv tétel-Fioretti: Assisi Szent Ferenc virágos kertje. Fordította Kaposy József. Giotto nyolc képével. Bp., Athenaeum. Illusztrált, félvászon kötés, kopottas állapotban; dr. Török Lajos: A bőrbetegségek felismerése és gyógyítása. Bp., 1907, Franklin-Társulat. Vászon kötés, gerince hiányzik, kopottas állapotban; Dr. Király Rudolf: Olasz-magyar és magyar-olasz szótár, Bp., 1941, Szent István Társulat; Magyar-francia szemléltető szótár. Bp., 1959, Terra; Halász Előd: Német-magyar szótár. Bp., 1952, Akadémiai; Roger Martin du Gard: Vén Európa; Kató István: A magyar jakobinusmozgalom; E. Fügedi: K otázkr uzívania slovenského jazyka na panstvách v 17. storocí; Dr. Bavinick Herman: A keresztyén pedagógia alapelvei; Radnóti Miklós-Vas István: Guillaume Apollinaire válogatott versei; Károli Gáspár: Szent Biblia (1945); Szláv nyelvű egyházkönyv; Spurgeon: Rathläge für Prediger (1901).