Chinaware / Porcelain Number of items: 70
806206
11081
205
Other collectibles
Kézzel festett, búzavirágokkal és pillangókkal díszített, hibátlan, jelzett, Zsolnay porcelán gyertyatartó, aranyozott szegéllyel /
Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick, with gold plated 15cm
3 000 HUF
811143
11082
205
Other collectibles
Zsolnay citromfacsaró és kiöntő, kézzel festett jelzett, hibátlan, 9×11 cm
6 000 HUF
824829
11083
205
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16,5 cm /Hand painted, marked, Zsolnay porcelain vase, with gold plated
2 800 HUF
824615
11084
205
Other collectibles
Zsolnay porcelán áttört, kézzel festett virágmintás kaspó, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, d: 9 cm /
Hand painted Zsolnay pot
5 000 HUF
824622
11085
205
4600
Other collectibles
Zsolnay porcelán kék-lila, kézzel festett virágmintás váza, hibátlan, jelzett, m: 13 cm /
Hand painted Zsolnay vase
4 600 HUF
824157
11086
205
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas ivókút, apró karcolásokkal, jelzett, m: 14 cm
3 000 HUF
811610
11087
205
Other collectibles
Kézzel festett búzavirág mintás Zsolnay porcelán tálka, jelzett, hibátlan, m:12 cm/
Handpainted Zsolnay chinaware plate 827742
11088
205
Other collectibles
Zsolnay mini kulacs, matricás, jelzett, hibátlan, m:9 cm 808389
11089
205
Other collectibles
Hollóházi varró asszony, jelzett, kézzel festett, két tűhegynyi mázhibával m:25 cm / Handpainted Hollóházi chinaware figure
1 000 HUF
827847
11090
205
Other collectibles
Hollóházi Mszbt plakett, matricás, jelzett, hibátlan, d:8,5 cm
1 000 HUF
826676
11091
205
Other collectibles
3 db porcelán kulacs: 2 db hollóházi népi virágmintás porcelán kulacs dugóval, és dugó nélkül, hibátlan, jelzett, m: 15 és 20 cm; Román népviseletet ábrázoló porcelán kulacs dugóval, hibátlan, m: 18 cm
1 400 HUF
682992
11092
205
Other collectibles
Egy pár Hollóházi porcelán tálka matricás díszítéssel /
A pair of porelain plates, 22,5x5,5cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035