Number of items: 70
794438
11105
205
Other collectibles
2 db kerámia és porcelán tárgy szürke gém, kézzel festett, hibátlan, jelzett, kancsó m:38 cm
6 000 HUF
796099
11106
205
Other collectibles
Capodimonte kislány a kutyákkal, kézzel festett, jelzett (M.P.), apró lepattanással/
Handpainted Capodimonte chinaware scuplture, 22×18cm
8 000 HUF
566254
11107
205
Other collectibles
Cca 1910 Rosenthal Moliere dísztányér, matricás, gazdag arany díszítéssel, hibátlan, jelzett, d:23 cm, m:6 cm / Rosenthal alt Brabant gold plate
6 000 HUF
826462
11108
205
Other collectibles
Fürstenberg "Amberg" porcelán dísztányérok, hibátlan, jelzett, 6 db, d: 10 cm
1 200 HUF
824368
11109
205
Other collectibles
Ens sárga porcelán rózsa apró lepattanással, 10x6 cm
2 000 HUF
811055
11110
205
Other collectibles
Antik német jelzett figurás gyertyatartó, kézzel festett, sérült, m:28,5 cm
20 000 HUF
826471
11111
205
Other collectibles
Porcelán tétel, összesen: 5 db, hibátlanok + jubileumi fém alátét, d:17 cm
1 000 HUF
827801
11112
205
Other collectibles
Porcelán tétel, jelzettek, hibátlanok, összesen: 3 db
1 800 HUF
827829
11113
205
Other collectibles
Virág mintás doboz, jelzett, matricás, hibátlan, 13×9 cm
1 400 HUF
826374
11114
205
Other collectibles
Régi fajansz mosdótál és kancsó / Fayance washing set
6 000 HUF
827531
11115
205
Other collectibles
Porcelán tétel + fém tálka, hibátlanok
1 800 HUF
810147
11116
205
Other collectibles
Népviseletben ülő lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m