Number of items: 225
784973
10048
205
28000
Other collectibles
Gádor Emil (1911-): Balaton part. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 68×79 cm
28 000 HUF
758995
10049
205
Other collectibles
1 000 HUF
821239
10050
205
Other collectibles
Gerő Sándor (1904-1977): Szomszéd Balázs fagylaltozik. Tus, papír, jelzett, apró folt, 9x33 cm.
5 000 HUF
823672
10051
205
Other collectibles
Görög Rezső (1930-): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm
2 000 HUF
777192
10052
205
120000
Other collectibles
Gyémánt László (1935-): Philadelphia. Festett fotó "gyémántográfia", jelzett, hátul dedikált, keretben 29×39 cm
120 000 HUF
824969
10053
205
Other collectibles
Győri Zsolt (1968-): Udvarlás. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm
12 000 HUF
810374
10054
205
15000
Other collectibles
Halasi Horváth István (1904-1994): Vihar a tó parton. Pasztell, karton, jelzett, üvegezett antik keretben 29×45 cm
15 000 HUF
824462
10055
205
Other collectibles
Horváth József: Tópart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10 000 HUF
824729
10056
205
Other collectibles
Imre István (1950-): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×29 cm
3 000 HUF
821976
10057
205
Other collectibles
Iván Szilárd (1912-1988): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×27 cm
3 600 HUF
822325
10058
205
Other collectibles
Jenser Mihály (1861-1940): Falusi életkép. Olaj, vászon-karton, jelzett, antik keretben, 36×47 cm
4 000 HUF
762951
10059
205
Other collectibles
Johd jelzéssel: Templom a patak parton. Olaj, farost, keretben, 60×80 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m