Number of items: 225
823334
10072
205
Other collectibles
Kiss Terézia (1928-): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm
2 600 HUF
752511
10073
205
7500
Other collectibles
7 500 HUF
826172
10074
205
Other collectibles
KNL jelzéssel: Bernarda. Tus, papír, 20×16 cm
1 000 HUF
808649
10075
205
4200
Other collectibles
4 200 HUF
737519
10076
205
Other collectibles
2 600 HUF
791682
10077
205
Other collectibles
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Pecázók. Rézkarc, papír, jelzett, 19×28 cm
6 000 HUF
802097
10078
205
Other collectibles
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Férfi a viharban. Rézkarc, papír, jelzett, 18×26 cm
6 000 HUF
808132
10079
205
2200
Other collectibles
2 200 HUF
808133
10080
205
2200
Other collectibles
2 200 HUF
806353
10081
205
Other collectibles
Koszkol jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 60×46 cm
8 000 HUF
792500
10082
205
65000
Other collectibles
Koszkol Jenő (1868-1935): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben 68×54 cm
65 000 HUF
811000
10083
205
4600
Other collectibles
Koszkol jelzéssel: Romos híd. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×16 cm
4 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m