Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 21

J.B Deposee, ivó fiú, bronz, márvány talapzaton, jelzett, m:37 cm
11010.

40 000 HUF
108,40
125,00

Antal Károly (1909-1982): Vadászfiú. Festett műgyanta, jelzett, jó állapotban, fa talapzaton m:39 cm
11011.

18 000 HUF
48,78
56,25

Apolló. Bronz, márvány talapzaton /  Apollo. Bronze, on marble stand, 64cm
11012.

Apolló. Bronz, márvány talapzaton /
Apollo. Bronze, on marble stand, 64cm

70 000 HUF
189,70
218,75

Zsebóra tartó turul madárral, réz, mészkő talapzattal, m:24 cm (talapzattal), h:24,5 cm
11013.

8 000 HUF

Palotás József (1947-): Móra Ferenc-Díj. kiemelkedő muzeológusoknak járó állami bronz plakett kitüntetés eredeti adományozói díszdobozban! (254.5g/80mm/Bronz) T:1 Évi 5 db állami adományozás! R! Hungary 2001. "Award of Móra Ferenc" Original box! Sign.: Palotás József (254.5g/80mm/Brass) State award, only 5 pieces annually! R!
11014.

Palotás József (1947-): Móra Ferenc-Díj. kiemelkedő muzeológusoknak járó állami bronz plakett kitüntetés eredeti adományozói díszdobozban! (254.5g/80mm/Bronz) T:1 Évi 5 db állami adományozás! R!
Hungary 2001. "Award of Móra Ferenc" Original box! Sign.: Palotás József (254.5g/80mm/Brass) State award, only 5 pieces annually! R!

22 000 HUF
59,62
68,75

Festett fém birka és távol keleti gazdája, jelzés nélkül, m:17 cm, h:17 cm
11015.

2 000 HUF

Qasimodo bronzírózott ón figura, jelzés nélkül, BÁV címkével, márvány talapzaton, enyhén kopott, m: 24 cm / Qasimodo bronze-tin sculpture
11016.

3 600 HUF
9,76
11,25

Jaguár, fém, festett fa-alabástrom talapzaton, jelzés nélkül, m:15 cm (27 cm)
11017.

6 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994):Budapest vízművei. Bronz plakett, 8×5 cm
11018.

2 600 HUF
7,05

Ligeti Erika (1934-2004): Pest megye múzeumaiért. Bronz plakett, jelzett, d: 9,5 cm
11019.

4 600 HUF
12,47
14,38

Jelzés nélkül: Lóczy Lajos, bronz plakett, 7×4,5 cm
11020.

1 400 HUF

Jelzés nélkül: "Mit kis élet.. Ady", bronz plakett, d:8,5 cm
11021.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF