Art

Number of items: 280

Pálvölgyi jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 70×50 cm
10149.

16 000 HUF
43,24
47,06
Páris Erzsébet, (1887-?): Veszprém. Ceruza, papír, jelzett, 26×19 cm
10150.

6 500 HUF
17,57
19,12
10151.

1 000 HUF
Piller Attila (1961-): Vadlovak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×9 cm
10152.

3 000 HUF
Pogány jelzéssel: Tűzfal. Pasztell, papír, üvegezett keretben 38×29 cm
10153.

3 600 HUF
9,73
10,59
Pohárnok Zoltán (1905-1976), Farkas Lídia (1910-1985): János vitéz, sorozat. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 10×14 cm
10154.

5 000 HUF
10155.

5 000 HUF
Poós jelzéssel: Téli tájkép. Olaj, farost, 20×13 cm
10156.

1 000 HUF
Pólya jelzéssel: Amikor a kis kutyák ugatnak.. Vegyes technika, papír, 26×17 cm
10157.

1 000 HUF
20
Prihoda István (1891-1956): Lány rózsafüzérrel. 2 db rézkarc egyik színezett, papír, jelzett, 38x26 cm
10158.

10 000 HUF
27,03
29,41
Rádler Elvira: Árnyalatok. Olaj, papír, hátul jelzett, 15×9 cm
10159.

1 000 HUF
Rádler Elvira: Árnyalatok II. Olaj, papír, hátul jelzett, 19×14 cm
10160.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF