Art
Number of items: 280
842947
10233
207
Art
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Esti felolvasás. Olaj, vászon, keretben, 55×75 cm
10 000 HUF
798604
10234
207
22000
Art
Other collectibles
22 000 HUF
808848
10235
207
50000
Art
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: A három grácia. Olaj, farost, 96×70 cm
50 000 HUF
759852
10236
207
Art
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×32 cm
3 000 HUF
826280
10237
207
9500
Art
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel:Idős férfi portré. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 36×28 cm
9 500 HUF
839219
10238
207
Art
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Lufis lány. Tus, papír, 27×20 cm
1 000 HUF
765218
10239
207
Art
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmes pár. Vegyes technika, papír, keretben, 16×11 cm
806376
10240
207
Art
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Patakpart. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 26×35 cm
2 400 HUF
822917
10241
207
Art
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelem. Tus, papír, 19×21 cm
3 000 HUF
823034
10242
207
Art
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Ceruza, papír, 32×47 cm
3 000 HUF
823631
10243
207
Art
Other collectibles
Beron Gyula (1885-1971): Rét. Rézkarc, papír, keretben, 34×44 cm
3 000 HUF
839282
10244
207
Art
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Lantos. Rézkarc, papír, 17×25 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m