Art
Number of items: 280
757545
10026
207
Art
Other collectibles
Bodnár László: Zugló. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×22 cm
2 800 HUF
841474
10027
207
Art
Other collectibles
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, karton, jelzett, 17×37 cm
3 000 HUF
767866
10028
207
2200
Art
Other collectibles
Bordás Ferenc (1911-1982): Balettozók. Fametszet, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 23×33 cm
2 200 HUF
767872
10029
207
2200
Art
Other collectibles
Bordás Ferenc (1911-1982): Anyák napja. Fametszet, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 23×33 cm
2 200 HUF
787758
10030
207
100000
Art
Other collectibles
Bornemisza László (1910-1995): Napsütés a sötétségben. Vegyes technika, farost, sérült, jelzett, keretben, 58×56 cm
100 000 HUF
812779
10031
207
Art
Other collectibles
Bóka Dezső (1935-): Mező. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 31×48 cm
12 000 HUF
785320
10032
207
Art
Other collectibles
Paul Calle (1928-2010): First man on the Moon; lithográfia, sorszámozott, jelzett 673/1000. A képről bélyeg is készült / lithography, signed 33x22 cm
6 000 HUF
806341
10035
207
Art
Other collectibles
Csillag József (1894-1977): Rőzsehordó. Színezett rézkarc-papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×18 cm
5 000 HUF
837031
10036
207
Art
Other collectibles
Csiky András (1894-1971): Utca részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×40 cm
4 000 HUF
794538
10037
207
Art
Other collectibles
Csík János (1975): Női arc. Akril, vászon-karton, jelzett, keret nélkül, 60×80 cm
10 000 HUF
837913
10038
207
Art
Other collectibles
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Domboldal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×28 cm
2 000 HUF
837907
10039
207
Art
Other collectibles
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szentendrei háztetők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×15 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m