Art
Number of items: 280
833036
10052
207
Art
Other collectibles
Erdei Viktor (1879 - 1945) Öreg bölcs-papír rajza (8x12,5cm)
833031
10053
207
Art
Other collectibles
Erdei Viktor (1879 - 1945) Öregasszony kő-papír rajza (8x12,5cm)
833028
10054
207
Art
Other collectibles
Erdei Viktor (1879 - 1945) Szerelmes pár kő-papír rajza (8x12,5cm)
833026
10055
207
Art
Other collectibles
Erdei Viktor (1879 - 1945) Rabság kő-papír rajza (8x12,5cm)
833023
10056
207
Art
Other collectibles
Erdei Viktor (1879 - 1945) Öregség kő-papír rajza (8x12,5cm)
837701
10057
207
Art
Other collectibles
Erdész László: Facsemete. Olaj, farost, keretben, 30×18 cm
3 600 HUF
765204
10058
207
Art
Other collectibles
Eugen jelzéssel: Ablak. Olaj, vászon, 25×35 cm
2 800 HUF
786364
10059
207
28000
Art
Other collectibles
Ék Sándor, Alex Keil(1902-1975): Karl Zörgiebel. Plakát terv. Szén, papír, jelzett, paszpartuban, 46x33 cm
28 000 HUF
836059
10060
207
26000
Art
Other collectibles
Élesdy István (1912-1987): Országház. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×45 cm
26 000 HUF
813029
10061
207
Art
Other collectibles
Élesdy István (1912-1987): Angyalvár, rézkarc, papír, jelzett, 33×48,5 cm
3 000 HUF
838655
10062
207
Art
Other collectibles
Farkas Gábor Gábriel (1976-): Ikarusz. Olaj, farost, 70×50 cm
4 000 HUF
797972
10063
207
Art
Other collectibles
Fett Jolán (1927-2009): Női fej. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 39×29 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m