10043.
207. Closed Online auction
Art
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Freskó terv. Vegyes technika, jelzett, sérült, üvegezett keretben, 28×27 cm