Books: Architecture, Art

Number of items: 36

Wolf, Gustav: Haus und Straße im Vorort. Beobachtungen über Würfelhäuser und Vorschläge zu ihrer Vermeidung. München, o.J., Georg D.W. Callwey. Kiadói papírkötésben, védőborítóval, illusztrált, jó állapotú / Hardcover with dust jacket, illustrated (good condition)
12642.

Wolf, Gustav: Haus und Straße im Vorort. Beobachtungen über Würfelhäuser und Vorschläge zu ihrer Vermeidung. München, o.J., Georg D.W. Callwey. Kiadói papírkötésben, védőborítóval, illusztrált, jó állapotú /
Hardcover with dust jacket, illustrated (good condition)

800 HUF
Kernács Gabriella: Melocco Miklós. Dedikált (Melocco aláírásával)! Bp., 1985, Révai. Képekkel illusztrált, kiadói papírkötés, kopottas állapot.
12643.

800 HUF
Renoir, Jean: Apám, Renoir. Bp., 1968, Gondolat. Színes képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, védőborítóval(szakadt), jó állapotban.
12644.

800 HUF
Kocsi Márta-Csomor Lajos: Korondi székely fazekasság. Bp., 1980, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban.
12645.

1 600 HUF
Báró Brandenstein Béla: Művészetfilozófia. Budapest 1939. Szent István Társulat.
12646.

1 000 HUF
Maurizio Calvesi (szerk.): Utazás az olasz művészetben, 1950-80 Száz mű a Farnesina-gyűjtemény anyagából. é.n. papír kötésben, kiváló állapotban.
12647.

1 000 HUF
Szinyei Merse Anna: Szinyei Merse Pál élete és művészete. Bp., Corvina, 1990. papír védőborítóval, szép állapotban.
12648.

1 200 HUF
Jun Kawaguchi: The best selections of contemporary cermaics in Japan. Album sok érdekes képpel, japán-angol nyelven. / Lots of interesting pictures, japanese-english.
12649.

Jun Kawaguchi: The best selections of contemporary cermaics in Japan. Album sok érdekes képpel, japán-angol nyelven. /
Lots of interesting pictures, japanese-english.

1 200 HUF
Nagy Imre:Xilogravuri Fametszetek Holzschnitte Xylogravures. Csíkszereda 1981. Néhány lap foltos.
12650.

2 000 HUF
Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. Budapest 1943. Turul. Gyűrődések a kötésen
12651.

1 000 HUF
Endrődi Ferenc (szerk.): Magyar festők ABC-je Bp., 1996 Goodware.
12652.

1 000 HUF
Kondor Béla - Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt írta Németh Lajos Bp., 1980 Corvina 42x30 cm
12653.

3 000 HUF
16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF