Books: Architecture, Art

Number of items: 36

12630.

1 600 HUF
4,24
4,57
Gergely Gizella-Cs. HAÁZ Sándor Udvarhelyi varrottasok. Írás utáni varrottas minták Szentimrei Judit előszavával. 56 tábla, Bukarest, Kriterion 1971, kiadói karton-mappában 26x35 cm
12631.

1 000 HUF
2,65
2,86
12632.

3 000 HUF
7,96
8,57
A magyar kerámia a XX. században II. pályaképek 1945-1995. Munkafüzet 194p.
12633.

1 000 HUF
2,65
2,86
Szabó Vladimír és Kratochwill Mimi: Szabó Vladimír. A művész kiadása. Dedikált példány. Néhány lap összeragadva
12634.

8 000 HUF
21,22
22,86
Lipman - Winchester: The flowering of American folk art (1776-1876) NY, 1974.
12635.

1 200 HUF
3,18
3,43
Georg Nordensvan: Schwedische Kunst des 19. Jahrhunderts; Leipzig, 1903. Seemann
12636.

1 000 HUF
2,65
2,86
12637.

3 800 HUF
10,08
10,86
3 db könyv-Erdős László: Valami készül. Harc a szocialista realizmusért. Bp., 1964, Megvető Könyvkiadó. Egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban; Alekszandr Dejneka: Az egyetemes festészet mesterei. Bp., 1984, Corvina. Papírkötés, kopottas állapotban; Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Egészvászon kötés, papírborítóval, kopottas állapot.
12638.

800 HUF
2,12
2,29
Barcsay Jenő: Anatomie Artistique de LHomme POaris, 1982. Berger-Levrault, Művészi anatómia
12639.

Barcsay Jenő: Anatomie Artistique de L'Homme
POaris, 1982. Berger-Levrault, Művészi anatómia

3 000 HUF
7,96
8,57
12640.

3 200 HUF
8,49
9,14
Baur, John I. H.: Revolution and Tradition in Modern American Art. Cambridge Mass., 1958, Harvard University Press. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált / Linen binding, with black-and-white photos
12641.

Baur, John I. H.: Revolution and Tradition in Modern American Art. Cambridge Mass., 1958, Harvard University Press. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált /
Linen binding, with black-and-white photos

1 200 HUF
3,18
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF